Cabaj Rebels vs. HBK Gladiators 1:1 (1:1,0:0,0:0)

02.11.2013 22:57

V dnešný deň sme odohrali zápas proti tabuľkovému susedovi Cabaj Rebels ktorí boli pred nami len o skóre na 6 mieste.

Že budeme pre Cabaj vyrovnaný súper sme dali pocítiť hneď v prvej minúte keď po individuálnom prieniku vsietil Ľubo Rybánsky.Po tomto góle sa hra okamžite rozbehla a Cabaj sa snažil čím skôr vyrovnať.To sa nášmu súperovi podarilo v piatej minúte keď pomerne ľahká strela skončila za gólmanom Gladiátorov a začínalo sa opäť odznova.Do ďaľších príležitostí sa náš súper dostával len ťažko no ani naše mužstvo si nedokázalo vypracovať gólovku a tak sa prvá tretina skončila nerozhodne 1:1

V druhej časti hry obe mužstvá pritvrdili čo vyústilo do presilových hier na oboch stranách no ani z jednej nepadol gól a to až do konca tejto časti hry.

V tretej časti hry pokračoval rýchly útočný hokejbal a to najmä zo strany rebelov , naše mužstvo sa spoliehalo na rychle protiútoky z ktorých sa nám často darí strielať góly.V dnešnom zápase sa to však nepodarilo ani v presilovej hre 3 minúty pred koncom a tak sme si s cabajom rozdelili body za remízu 1:1