HBC Denver vs. HBK Gladiators 3:6 (0:1,1:1,2:4)

25.11.2012 21:53

V poslednom kole sme sa opäť tešili zo zisku dvoch bodov keď sme po dobrom výkone dokázali poraziť húževrnatý Denver.

V prvej tretine sme narazili na tvrdú hru nášho súpera ktorá nám spočiatku robila problémy no postupom času sme dokázali nájsť recept na obranu domácich a prišli aj šance z ktorích sme napokon vyťažili jeden gól v 6 minúte ktorý prišiel z hokejky Patrika Guba po peknej strele od polovice ihriska.V ďaľšom priebehu prvej tretiny už žiadny gól nepadol a tak sme do druhej časti šli s miernou výhodou.

V prostrednej časti hry padli už góly na oboch stranách keď sa najskôr presadili domáci po tečovanej strele si loptička našla cestu do brány gladiátorov a po šťastnom góle bol vyrovnaný stav.Od tohto momentu sa gladiatori pustili do svojho súpera a takmer k ničomu ho nepúšťali.Do vedenia nás dostal opäť Paťo Gubo v 8 minúte a ďaľšie góly boli naspadnutie no aj vďaka dobrému výkonu brankára Denveru sa do konca tretiny stav nemenil.

V tretej tretine sme mali rovnakú výhodu jedno gólového náskoku ako v druhej no tentoraz sme náskok dokázali zvýšiť až na rozdiel piatich gólov na 1:6 po dvoch góloch kapitána Jura Halma ktorý dokázal vstreliť jeden gól po vtipnej strele takmer z celého ihriska . Po jednom góle pridali Erik Gubo a Jožo Kudlej ktorý sa trafil po obzvlášť peknej strele nad lapačku.Po týchto góloch sme na chvíľu stratili koncentráciu a prišiel trest v podobe druhého gólu Denveru keď zo strany unikol hrác súpera a po tvrdej strele pomedzi betóny brankára domácich znížil na 2:6.To však ešte nebolo všetko zo strany Denveru keď po ďaľšej chybe v obrane bolo už 3:6.To bola dostatočná facka nato aby sme sa vrátili k nášmu stýlu hry s ktorým slávime úspech a a už sme žiadne zdramatizovanie zápasu nepripustili.

V tomto zápase sme narazili na húževnatého súpera ktorý dokázal potrápiť aj nášho súpera v boji o postup Avalanche keď tý dokázali vyhrať len 3:2 a tak sa pohodlné víťazstvo cení o to viac.Po jesennej časti nám patrí druhá priečka práve za Avalanche ktorí nám ušterdili ako jediný tím z ligy porážku a keďže v lige stratili len jeden bod za remízu a naše mužstvo už žiadne ďaľšie body nestratilo sme na spomínanom druhom mieste o jediný bod.

Diskusná téma: HBC Denver vs. HBK Gladiators 3:6 (0:1,1:1,2:4)

Dátum: 26.11.2012

Vložil: cedidlo

Titulok: gramAtika

Tak ospravedlnujem sa hlavne za preklepy,nemal som cas to po sebe citat a len som to sem hodil co sa tyka gramatiky tam uz asi nadej na zlepsenie nieje:-D mne sa tie i/y pacia takto a hotovo