OŠK Warriors Lehota vs. HBK Gladiators 2:1 (0:0,0:0,2:1)

20.10.2013 09:47

v ôsmom kole sme narazili na nášho rivala Lehotu .

Od úvodného buli bola Lehota lepším tímom ktorý si vypracoval viac príležitostí ako náš tím no recept na strelenie gólu sa im aj napriek územnej prevahe nájsť nepodarilo.Postupom času sme začali hrýzť aj my a niekoľko krát to pred bránkou Lehoty horelo no gól rovnako nepadol ani na opačnej strane.Prvá tretina skončila nerozhodne 0:0

V druhej časti hry sa na obraze hry nič nemenilo náš súper mal viac z hry a my sme kontrolvali z protiútokov.Rovnako ako v prvej časti hry vysel gól na vlásku na oboch stranách no brankári gól nedopustili a tak pokračovala bezgólová bitka aj v tretej tretine.

V tretej časti hry sme získavali postupne viac z hry a práve keď sme sa nadychovali na tlak prišlo vylúčenie Erika Guba - nevedno za čo no kurióznejší bol gól ktorý si lehota vsietila pri avizovanom vylúčení Guba keď brankár Lehoty vyšiel z brány a práve v tom momente prišla nepresná spätná prihrávka Lehoťanov a tá na ich smolu skončila v bráne 0:1

Tento moment však nakoniec nemal pre nás veľký význam keďže Warriors svoju presilovku dokázali využiť a tak sa v siedmej minúte začinalo odznova 1:1.

Za tohto stavu a v tomto čase bolo dôležité neurobiť chybu a hrať zo zabezpešenej obrany čo sa nám aj darilo no napokon prišla lacná chyba keď sme nastrelovali loptičku spoza vlastnej brány cez stred ihriska kde stál pripravený protihráč a nahodenú strelu sa mu podarilo zachytiť a napokon prekonal rozhodenú obranu aj Rybánskeho v bráne a stanovil skóre zápasu na 2:1.

Ťažko hovoriť o tomto zápase keď sme prehrali takýmto spôsobom , škoda že na zápas sa nedostavil Patrik Gubo a Rado Lichardus ktorí citeľne chýbali a ja osobne som presvedčený že keby hrali tak tento zápas dotiahneme do víťazného konca..V ďaľšom kole sa stretneme s Demons