Report: Červené Striky vs. HBK Gladiators 0:3 (0:0,0:3,0:0)

10.03.2013 15:50

V úvodnom kole jarnej časti II FHBL sme sa stretli s nepríjemným súperom ktorému po jeseni patrila v tabuľke štvrtá priečka o skóre za PNCH Nitra.

Úvod zápasu bol po zimnej prestávke trošku rozpačitý no obe mužstvá postupne začali zvyšovať tempo a hra naberala na obrátkách čoho výsledkom boli vylúčenia najskôr na našej strane a onedlho aj na strane súpera, v oboch prípadoch však gól z presilových hier nepadol.V tejto časti sa hral vyrovnaný bojovný hokejbal s dôrazom na defenzívne činnosti.Obe mužstvá niekoľko krát pohrozili no brankári boli vo všetkých prípadoch proti a tak sa po prvej tretine skóre 0:0 nemenilo.

V druhej tretine sa nám podarilo súpera prevýšiť a hrať vôbec najlepšie v doterajšom priebehu.v útoku sme boli čoraz nebezpečnejší a súper sa dostával vo väčšine prípadov len k strelám zo stredných a ďalekých pozícii.V 4 minúte druhej tretiny sa po nevydarenom útoku domácich dostal k loptičke Mocker a po peknom prieniku dokázal po prvý krát prekonať brankára súpera 0:1.Striky zvýšili tempo hry a snažili sa vyrovnať no ani z niekoľkých dobrých šancí gól vsietiť nedokázali a tak ich potrestal Martin Siráň ktorý navyše onedlho pridal aj tretí gól po krásnej akcii a stanovil skóre po druhej tretine na 0:3 pre Gladiators.

V tretej tretine sme sa už sústredili na bránenie nášho sľubného náskoku a aj ked boli domáci nepríjemný a dokázali niekoľko krát pohroziť skóre sa už nezmenilo a tak sme mohli sláviť prvé víťazstvo v jarnej časti nad nepríiemným súperom.

V zápase zaujal Patrik Gubo ktorý síce nestrelil žiadny gól no svojim pohybom a aktívnou hrou robil súperovi veľke starosti,a dvomi gólmyzaujal Martin Siráň keď vo svojich šanciach nezaváhal a priniesol kľud na naše hokejky

Diskusná téma: Report: Červené Striky vs. HBK Gladiators 0:3 (0:0,0:3,0:0)