Report : Flyers vs. HBK Gladiators 3:1 (1:0,1:1,1:0)

05.10.2013 21:07

Druhú prehru v rade nám uštedrilo mužstvo aktuálneho majstra prvej ligy Flyers.

Prvá tretina zápasu medzi majstrom a nováčikom súťaže vyznela lepšie pre prvého menovaného avšak rozhodne sme v nej mali svoje šance a len so šťastím odolala obrana Flyers gólu vo svojej sieti.Niekoľko dobrých príležitostí našich ostalo nevyužitých a tak nás súper potrestal zlepeným gólom po ktorom sme teda už nedokázali až do konca prvej tretiny skórovať a tak po prvej tretine svietil na ukazovateli skóre stav 1:0

V druhej časti sme inkasovali rýchly gól keď sa náš súper po rýchlom úniku dostal už do dvojgólového vedenia.

Tento gól nás však nezlomil a za veľkú snahu sme boli odmenení v podobe kontaktného gólu na 2:1 keď sa presadil strelou pomedzi betóny Ľubo Rybánsky a vykresal tak nádej na bodový zisk s ťažkým súperom.Do konca druhej časti ostali však všetky šance na oboch stranách nevyužité (a bolo ich požehnane) a tak sme do tretej časti vstupovali v podstate v rovnakej pozícii ako do tej druhej.

Tu nám chýbalo potrebné šťastíčko keď naše strely často volali po góle no skvelý výkon brankára Flyers a už spomínané šťastíčko nám zabránili zaslúžene zrovnať stav.Postupne sme začali hrať viac a viac vabank a z toho pramenili aj stále častejšie a nebezpečnejšie šance súpera a z jednej padol gól keď po úniku dvaja na jedného dokázali do prázdnej brány poistiť svoje víťazstvo a aj keď sme sa okamžite po tomto góle odhodlali k hre bez brankára už sa skóre zápasu nezmenilo a tak sme nešťastne prehrali po dobrom výkone 3:1.

V tomto zápase sme ukázali veľkú chuť a kvalitu no bohužiaľ dnes nestálo pri nás šťastie ktoré tento zápas podľa môjho názoru rozhodlo.Nechcem znižovať kvalitný výkon súpera ktorý bol hodný účastníka prvej ligy a majstra no myslím že sme boli viac ako vyrovnaným súperom a aj keď sme napokon prehrali z ihriska sme odchádzali so zdvihnutými hlavami.Nevadí ďaľšie kolo nás čaká ďaľší ťažký súper čo je šanca pre naše mužstvo potvrdiť tento kvalitný výkon a podčiarknuť ho aj bodovým ziskom.