Report: HBC Davos vs. HBK Gladiators 3:10 (0:2,0:4,3:4)

07.04.2013 15:25

V úvodnom zápase dnešného hracieho dňa sme dokázali poraziť HBC Davos jednoznačne 3:10

Prvá tretina začala z oboch strán aktívnou hrou a oba celky si dokázali vypracovať slušné pozície na vsietenie úvodného gólu zápasu.Viac z hry však mal predsa len náš tím ktorý v 10tej minúte už viedol po peknom góle Paťa Guba ktorý si vychutnal brankára a týmto zásahom priniesol na hokejky svojich spoluhráčov potrebný kľud.Onedlho sme sa dokázali presadiť opäť a prvú tretinu sme tak vyhrali 0:2

V druhej časti hry sme ovládli dianie hry a svojou aktivitou sme znepríjemňovali život hráčom Davosu ktorí si tretí gól dali sami keď sa lopťička poodrážala v bránkovisku a skončila za chrbtom bezmocného brankára domácich.V tejto časti Davos príliš veľa z hry nemal a naopak nám sa podarilo početné šance aj premieňať a tak po druhej tretine svietil na ukazovateli skóre výsledok 0:6

V tretej tretine sme sa "zbláznili" a po zbytočných chybách a prepadávaniach v útoku sme inkasovali tri góly ktoré nás však v konečnom dôsledku mrzieť nemuseli kedže skórovať sa darilo aj nám a po styroch presných zásahoch z našich hokejok tak zápas skončil jednoznačne 3:10 pre HBK Gladiators.

Škoda poslednej časti hry mali sme nato uhrat zápas na nulu treba sa poučiť a do ďaľších zápasov nastúpiť tak ako to bolo v úvodných dvoch tretinách