Report : HBK Gladiators vs. Červené Striky 5:8 (1:3,1:0,3:5)

28.09.2013 17:54

Tak a je to tu slabá účasť na tréningoch a výpadok jednej trojky zo zostavy do veľkej miery zavinil prvú tohtosezónnu porážku.

Našim katom nebol nik iný ako tím ktorý nam až dodnes nedal ani gól Červené Striky.

Od začiatku prvej tretiny sme nehrali dobre v obrane ani v útoku a tak nás začali trestať hráči súpera a trestali nemilosrdne.Prvý gól prišiel po zmetkoch v obrane keď tvrdou strelou nedal súper brankárovi domácich žiadnu šancu.Onedlho prišiel druhý úder v podobe strely cez celé ihrisko keď mal Rybánsky mierne zakrytý výhľad a strela prešla popod betón do brány , táto strela sa však určite dala chytať no bohužiaľ dnes asi nemal deň ani jeden Gladiátor 0:2.Aby toho nebolo málo prišiel aj tretí gól a sa hostia presadili po dorážke keď sme nedôrazne bránili dorážajúceho hráča strikov 0:3.Hrozivú prvú tretinu sme dokázali zmierniť kontaktným gólom ktorý vsietil Rybánsky.Prvá tretina bola teda z našej strany vôbec najhoršia akú si pamätám a tak sme zaslúžene prehrávali 1:3

V druhej časti sme začali dobre a prakticky sme súpera nepúšťali do vážnejších šancí.V tejto tretine sa nám darilo kombinovať a Striky zatlačiť, z toho sa nám však podaril vyprodukovať "len" jediný gól a tak sme do tretej časti nastupovali s jednogólovým mankom.

V jej úvode sme ešte mali výhodu presilovej hry no tú sme absolútne nezvládli a dokonca sme v jej závere ešte inkasovali štvrtý gól ktorý nás psychicky dosť nalomil a od tohto momentu to šlo s našim tímom dolu vodou.Bohužiaľ súper mal dnes na hokejkách toľko šťastia ako my smoly a tak mu prakticky všetko vychádzalo a góly padali do našej siete nepríjemne rýchlo.o tejto časti je zbytočne sa bližšie vyjadrovať.Zápas sme si prehrali samy našou nedôraznosťou pred súperovou aj vlastnou bránou plus nám chýbali v zápase veľmi citeľne opory tímu v podobe Gubovcov a Lauka ktorí do zápasu dnes nezasiahli a ani Rybánskemu v bráne zápas nevyšiel podľa predstáv.Zápas sme napokon prehrali 5:8 čo je po dobrých výkonoch v predchádzajúcich zápasoch škoda no každá prehra je aj na niečo dobrá a z tohto zápasu si musíme vziať ponaučenie a do najbližšieho kola sa spamätať a proti Flyers podať o 100% lepší výkon.

V stredu na tréningu v čo najväčšom počte !!!