Report: HBK Gladiators vs. Fany Sport Zobor 7:1 (1:0,3:0,3:1)

15.04.2013 16:09

V poslednom zápase 16teho kola sme dokázali poraziť húževnatého súpera Fany Sport vysoko 7:1

V prvej časti hry nič nenasvedčovalo tomu že by to mal byť z našej strany jednoznačný zápas.Hralo sa vo vysokom tempe a obe mužstvá si dokázali vypracovať zaujímavé príležitosti.Prvý gól sa však podarilo vsietiť nášmu tímu a kedže do konca tretiny už žiadny iný gól nepadol(aj keď súper dostal do daru od rozhodcu presilovú hru) tak pred začiatkom druhej tretiny svietil na ukazovateli skóre stav 1:0.

V druhej tretine sa nám podarilo neinkasovať v pokračujúcej presilovej hre súpera.Skóre sa znova menilo po ďaľšom presnom zásahu z našich hokejok a to hneď tri krát.Fany Sport v druhej tretine odpadli neplnili si svoje povinnosti už tak dôsledne ako v prvej časti hry a to malo za následok nárast počtu inkasovaných gólov v ich sieti.

V tretej tretine sa začínalo za stavu 4:0 pre HBK a ani tento stav neuspal našich hráčov a smerom dopredu sme boli stále dostatočne aktívny čoho dôkazom bol aj piaty gól v sieti zoboru.Po tomto góle si súper vzal oddychový čas no nič mu to nebolo platné lebo to bol práve brankár hostí ktorý ťahal loptičku znovu zo siete.Čestný zásah však hostia predsa len zaznamenali po nešťastnom teči pred bránkoviskom kedy sa po odraze dostala loptička priamo na hokejku hráca fany sportu ktorý dokázal trafiť odkrýtú bránu Gladiatorov.Posledné slovo v zápase však patrilo nám keď sme dokázali zvýšiť opäť na rozdiel 6 gólov a kedže po tomto zásahu už ziadny gól nepadol mohli sme sa tešiť z víťazastva 7:1.

Výborný kolektívny výkon korunovaný vysokým víťazstvom.defenzívna činnosť bola opäť už tradične výborná škoda jedného nešťastného gólu no Rybánskeho to napokon nemuselo mrzieť keďže bol po tomto kole brankár kola