Report : HBK Gladiators vs. HBK Torpéda 4:3 (2:1,1:1,1:1)

06.05.2013 16:42

Zatiaľ najťažší zápas jarnej časti sme odohrali proti nepríjemnému súperovi HBK Torpéda.

Hneď v prvej minúte sa nám podarilo otvoriť skóre zápasu a tak nakročiť tou správnou nohou za dôležitým víťazstvom ktoré sme potrebovali ak chceme pomýšľať na postup do prvej ligy.Po tomto góle sa však hráči torpéd vôbec nezľakli a práve naopak začali dobiedzať pred našou bránou a boli stále nepríjemnejší.Na štastie sa nám podarilo vstreliť druhý gól a tak na chvíľu vziať vietor z plachiet nášmu súperovi.Torpéda postavil opäť na nohy gól po strele od stredu ihriska do ľavého horného rohu a potom čo mal Rybánsky zakrytý výhľad skončila lopticka v bráne.Prvá tretina skončila za stavu 2:1 pre nás a len sa potvrdilo že nás nečaká ľahký zápas.

V druhej časti hry sme mohli takmer okamžite inkasovať no v čistej šanci si hráca Torpéd vychutnal Rybánsky keď lapačkou zneškodnil strelu protivníka.V tejto tretine bola snaha o vyrovnanie Torpéd citeľná no opäť to bol náš tím ktorý dokázal odskočiť súperovi na dva góly a zase sa nám mohlo dýchať ľahšie.Komplikáciu sme si však spôsobili samy keď po zbytočnej strate loptičky pred našou bránou sme doslova ponúkli gól súperovi a ten svojou šancou neopovrhol a tak sa druhá tretina skončila za stavu 3:2 pre náš tím.

V tretej časti sa hralo identicky ako v dvoch predchádzajúcich keď jedna šanca striedala druhú na oboch stranách a gól doslova vysel vo vzduchu. A opäť to bol náš tím ktorý dokázal vstreliť gól ktorý znamenal ďaľší dvojgólový náskok a ten sa nám podarilo udržať do ôsmej minúty tretej tretiny keď sme v útoku prepadli a po krížnej prihrávke a tvrdej strele k bližšej žrdi už Rybánsky nedokázal na loptičku dosiahnuť.Od tejto chvíľe až do konca zápasu to bola dráma a boj no nakoniec sa nám zaslúžene podarilo dotiahnuť zápas do víťazného konca .