Report : HBK Gladiators vs. P.N.CH. Nitra 17:2

21.09.2013 16:56

V súboji bývalích druholigistov ťahali za kratší koniec hráči P.N.CH keď vyfasovali debakel 17:2.

Už pred zápasom sa dala očakávať hra mačky s myšou keďže súper prišiel na zápas len s jediným hráčom na striedanie.Prvá tretina sa začala vo svižnom tempe a obe mužstvá jazdili s veľkým nasadením do každého súboja,postupom času však začali súperovi odchádzať sily čoho výsledkom boli dva góly v sieti hostí.

V druhej tretine sme boli najskôr svedkami kontaktného gólu P.N.CH načo však razantnou strelou hneď po buli odpovedal náš kapitán a rozdiel bol opäť dvojgólový.Bol to vôbec prvý zásah do čierneho pre Halma v tejto sezóne no v tomto zápase to ani zďaleka nebolo všetko.po ďaľšom buli sa situácia opakovala až na jeden detail že tentokrát brankár súpera strelu do toho istého miesta s vypätím všetkých síl dokázal vykryť.To však neplatilo o ostatných šanciach ktoré sme si vypracovali a tak bol po druhej tretine stav jednoznačný 9:1.

V tretej časti sa hralo už iba na jednu bránu a aj keď po trojitej dorážke súper vsietil druhý gól nám sa ich podarilo dať ďaľších osem a tak sme prekonali klubový rekord v počte strelených gólov.Zápas chutil hlavne Kapitánovi Gladiatorov Halmovi ktorý napol sieť súpera až 6 krát a vynahradil si tak strelecké suchoty v predchádzajúcich zápasoch.