Report : Jazdci vs. Hbk Gladiators 5:17 (1:6,3:5,0:6)

11.03.2012 15:14

V chladnom počasí sa odohralo druhé kolo jarnej časti II FHBL v ktorom sa predstavili domáci Jazdci ktorý trónili na poslednej priečke v tabulke a Hbk Gladiators priebežne na 5tom mieste o skóre za torpédami.Po prvom kole strávenom na lavičke sa v bráne predstavil Ján Šály,ktorý chytal  teda svoj prvý zápas v jarnej časti.Zápas sa začal podla očakávania velkým náporom gladiatorov a tý sa ujali vedenia po odrazenej loptičke.O chvíľu nato sa gladiátori presadili opäť až bolo v 6 minúte 0:4 z pohľadu jazdcov a každému bolo jasné že dnes sa vyrieši už len otázka akým rozdielom nakoniec gladiátory svojho súpera porazia keďže od úvodu nebolo pochýb o víťazovi.na náhodný gól jazdcov z uhlu odpovedali gladiátori ešte 2 krát a tak prvá tretina skončila 6:1 pre gladiátors a to im nebol uznaný gól ktorý padol spolu so sirénou.v druhej tretine sa začalo niečo diať až v 5 minúte ked sa opäť presadili Gladiators.neskôr začali dobiedzať aj jazdci ktorý sa aj so šťastím dokázali presadiť v druhej tretine 3 krát no nezahálal ani ich súper a tak náskok opäť narástol o 2 góly a  druhá tretina skončila za stavu 4:11 pre gladiatorov.V tretej tretine to vyzeralo že sa obe mužstvá ukludnili a že sa zápas v pokoji dohrá , ako sa ukázalo toto platilo iba o jazdcoch a tak gladiatori svoj náskok zveladili a rozstrielali svojho súpera 4:17. za zmienku stojí kuriózna situácia ktorá sa odohrala v 4 minúte posledného dejstva keď bolo avizované vylúčenie hráča jazdcov.Tý sa dokázali zmocniť loptičky a vyhodiť ju cez celé ihrisko a takmer trafiť aj opustenú bránu Gladiatorov ktorý keďže bola avizovaná hra hrali so 4 hráčmi rozhodca však akosi zabudol prerušiť hru a takmer sme boli svedkami zaujímavej situácie keby lotpička skončila v sieti :)

piaty gol jazdcov padol nevedno kedy ...s najvacsou pravdepodobnostou ani nepadol :D

Zaujali:Opäť Patrik Gubo ktorý dnes strelil 5 gólov no v dnešnom zápase treba vyzdvihnúť hru celého mužstva ktoré sa presadilo smerom dopredu aj s bohatým gólovým korením a hra dozadu bola až na pár výpadkov spôsobených vysokým náskokom tiež dobrá.4 góly síce niesú práve ideálne no boli to zväčša náhodne vsietené góly a tak môžme byť spokojný