report: prípravný zápas - Cabaj rebels vs. Hbk Gladiators 4:5 (1:0,3:2,0:3)

26.02.2012 12:56

V sobotu o 14tej hodine sa odohral pripravny zapas medzi prvoligovym Cabaj rebels a druholigovým Hbk Gladiators.Od úvodnej minúty sa hral vyrovnaný zápas no v prvej tretine mali predsa len o trošku viac z hry rebels ktorí nakoniec jednu šancu dopravili do siete súpera a tak prvú tretinu vyhrali 1:0. v druhej časti sa roztrhlo vrece s gólmy a začala sa doťahovačka ktorú odštartovali Gladiátori svojím vyrovnávajúcim gólom 1:1. o chvílu nato však opäť viedlo mužstvo z prvej ligy a aby toho nebolo dosť svoj náskok zvýšili hned na dva góly to však gladiators neodradilo a opäť sa dostali súperovi na dohladi po druhom góle. do konca tretiny ešte rebeli dali aj stvrtý gól. druhá tretina tak skončila 4:2 v prospech rebelov a zdalo sa že favorit zápas ovláda aj ked na ihrisku sa sily vyrovnali a gladiators nebezpečne hrýzli. V tretej tretine sa konečne začali presadzovat úrodnejšie aj hráči hbk a tak sa postupne dostali na úroveň svojho súpera a dvoma gólmi najskôr znížili a napokon aj vyrovnali zápas. Prekvapujúci obrat na seba však nedal dlho čakať a veľká snaha o víťazstvo bola aj odmenená v podobe piateho gólu v sieti rebelov ktorím už nepomohla ani záverečná hra bez brankára podporená aj presilovou hrou. Gladiatori však tlak svojho súpera ustáli a odnášajú si tak cenné a povzbudivé víťazstvo nad kvalitným súperom.

zaujal:Erik Gubo svojím parádnym gólom z uhla pomohol k obratu celého zápasu a svojím pohybom a snahou často prekonával obranu súpera

Celý tím pôsobil veľmi kompaktne a vyrovnane,obrana hlavne v tretej tretine zafungovala na výbornú